INPRIS to think tank prawniczy.

Zapraszamy na szkolenie „Akademii Stanowienia Dobrego Prawa dla Organizacji Pozarządowych” w Radomiu

14 stycznia 2018. Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie „Udział organizacji pozarządowych w konsultacjach publicznych” w Radomiu 21-22 lutego 2019 r.

Szkolenie odbędzie się w Centrum Organizacji Pozarządowych w Radomiu, ul. Struga 1 w czwartek 21 lutego w godz. 9.00 – 15.45 i w piątek 22 lutego w godz. 9.00 – 15.45.

Przed szkoleniem należy:

Istnieje możliwość zwrotu uczestnikom kosztów dojazdu transportem publicznym oraz zapewnienia noclegu (w przypadku dojazdu ponad 50 km.). Prosimy to zgłaszać w momencie rejestracji. Uprzejmie prosimy o dokonanie rejestracji oraz realizację kursu e-learningowego do dnia 19 lutego 2019 r.

Warsztaty obejmują następujące zagadnienia:

  • system konsultacji publicznych; konsultacje społeczne, konsultacje publiczne, badanie opinii, dialog społeczny;
  • konsultacje publiczne w prawie krajowym i unijnym;
  • konflikt interesów i sposoby jego rozwiązywania;
  • skuteczne sposoby komunikacji z instytucjami publicznymi, błędy w komunikacji;
  • współpraca z innymi organizacjami i partnerami społecznymi;
  • programy współpracy ministerstw i samorządów lokalnych z organizacjami pozarządowymi;
  • studia przypadku.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: inpris(at)inpris.pl.

W ramach projektu działa punkt kontaktowy, w którym można zasięgnąć informacji o szkoleniach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, wysyłając wiadomość na adres akademia(at)wise-europa.eu lub dzwoniąc pod numer telefonu 22 513 14 18.

Warsztaty dobywają w ramach projektu „Akademia Stanowienia Dobrego Prawa”. WiseEuropa i INPRIS. Organizacje przygotowały ofertę bezpłatnych szkoleń dla przedstawicieli organizacji pozarządowych w ramach projektu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem kursów i zapisania się na wybrane szkolenia. Proponujemy do wyboru 10 szkoleń zebranych w czterech modułach. Szkolenia w ciągu najbliższych dwóch lat będą realizowane w całym kraju.

Informacje i materiały dotyczące projektu Akademia Stanowienia Dobrego Prawa znajdują się na stronie internetowej wise-europa.eu/akademia/

 

Projekt realizują wspólnie:

WiseEuropa – Fundacja Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych i Europejskich – niezależny think-tank, który specjalizuje się w polityce europejskiej i zagranicznej oraz w ekonomii;

INPRIS – Instytut Prawa i Społeczeństwa, prawniczy think-tank, działający na rzecz poprawy jakości prawa i standardów rządzenia.

Projekt „Akademia Stanowienia Dobrego Prawa dla Organizacji Pozarządowych” jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego” (POWR.02.16.00-00-0014/16).