Aktualności

Dziękujemy za udział w Kongresie Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego

6 lutego 2015. Serdecznie dziękujemy przedstawicielom administracji rządowej, samorządowej i instytucji publicznych, działaczom organizacji pozarządowych i poradniczych, ekspertom, przedstawicielom świata nauki, radcom i adwokatom oraz wszystkim pozostałym uczestnikom za udział w Kongresie Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego.

Poradnictwo prawne to także inwestycja – artykuł Łukasza Bojarskiego

30 stycznia 2015. Kongres Poradnictwa już za 3 dni, a w „Prawniku” (Dziennik Gazeta Prawna) ukazał się dziś artykuł prezesa INPRIS Łukasza Bojarskiego poświęcony zagadnieniu poradnictwa oraz projektowanej ustawy o nieodpłatnej pomocy i informacji prawnej.

Konkurs o Nagrody Kongresu Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego – wyniki I tury

22 stycznia 2014 r. Informujemy, że do konkursu o Nagrody Kongresu Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego zgłoszono 18 organizacji w kategoriach Dobre praktyki poradnictwa oraz Najlepszy model współpracy samorządu terytorialnego i organizacji poradniczych (lista poniżej).

Zapraszamy na Targ Poradnictwa organizowany w ramach Kongresu Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego

12 stycznia 2015. Przypominamy, że w ramach Kongresu Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego, który odbędzie się w dniach 2–4 lutego 2015 r. w Warszawie organizujemy także Targ Poradnictwa.

Kongres Poradnictwa – rejestracja już otwarta!

30 grudnia 2014. Zapraszamy do udziału w Kongresie Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego, który odbędzie w dniach 2–4 lutego 2015 r. w Warszawie. Rejestracja uczestników jest już otwarta!

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego