Co się dzieje w INPRIS?

Archiwum

1,5% PIT dla INPRIS

18 kwietnia 2024. Szanowni Sympatycy, Znajomi, Obserwujący, już tylko kilkanaście dni zostało na rozliczenie PIT. Jak co roku uprzejmie się przypominamy, że 1,5% PIT można też wesprzeć działania INPRIS. Nasz nr KRS to: 0000328112.

Wolność wypowiedzi i zrzeszania się prokuratorów

12 kwietnia 2024. W dniach 12-13 kwietnia 2024 r. organizujemy międzynarodowe seminarium dotyczące aktualnego bardzo w Polsce tematu: wolność wypowiedzi i zrzeszania się prokuratorów

Jak odbudować polski wymiar sprawiedliwości?

12 marca 2024. Zapraszamy na debatę, która odbędzie się w Collegium Civitas w najbliższy czwartek, 14 marca o 15.00. Udział wezmą prof. Wojciech Sadurski i dr Tomasz Zalasiński. Prowadzenie Grzegorz Wiaderek - prezes INPRIS.

Wybory na ważne funkcje publiczne. Doświadczenia i rekomendacje z badań i monitorowania

23 lutego 2024. W ostatnich tygodniach toczy się dyskusja o przejrzystości i otwartości naboru na ważne funkcje publiczne. Organizowane są wysłuchania. Przypominamy zatem nasze publikacje, raporty i badania dotyczące tej tematyki, które zawierają konkretne rekomendacje i propozycje uregulowań.

Mirosław Wróblewski prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych

26 stycznia 2024. Dziś w Sejmie RP Mirosław Wróblewski złożył ślubowanie i został Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dla nas to szczególnie miła chwila. Mecenas Mirosław Wróblewski to wybitny ekspert i od wielu lat współpracownik INPRIS. Gratulujemy i życzymy powodzenia. Wiele ważnych wyzwań przez urzędem i jego nowym Prezesem.