Co się dzieje w INPRIS?

Archiwum

1,5% PIT dla INPRIS. Przybliżamy prawo ludziom

2 kwietnia 2023. Zachęcamy do przekazywania 1,5% PIT na rzecz INPRIS. Posiadamy status organizacji pożytku publicznego i wszystkie pozyskane środki wykorzystamy na działania zgodne z naszym hasłem "Przybliżamy prawo ludziom".

Maciej Krogel w drużynie INPRIS

13 lutego 2023. Miło nam poinformować, że do grona współpracowników INPRIS dołączył Maciej Krogel, który wybrał INPRIS w ramach swojego stypendium badawczego dotyczącego roli prawników-akademików podczas kryzysu praworządności i demokracji w UE. Powodzenia Maciej!

Dostępność na finiszu

3 stycznia 2023. Publikacja "W kierunku dostępności" zwieńczyła projekt realizowany przez INPRIS wspólnie z Fundacją Stabilo w ostatnich dwóch latach.

BEZPIECZNI SENIORZY – nowa odsłona poradnika prawnego

27 grudnia 2022. Przygotowaliśmy kolejną część poradnika prawnego. Jest on przeznaczony dla seniorów i seniorek. Oparty na konkretnych i życiowych przykładach.

Dr Hanna Machińska

8 grudnia 2022. Dziękujemy Pani doktor Hannie Machińskiej za jej wieloletnią działalność w roli Zastępcy Rzecznika Praw Obywatelskich. Pragniemy podziękować za ogromną wrażliwość, aktywność i obecność tam, gdzie prawa człowieka zagrożone były najbardziej.