Co się dzieje w INPRIS?

Archiwum

1% dla INPRIS. Przybliżamy prawo ludziom. Międzynarodowo działamy na rzecz praw człowieka.

10 kwietnia 2022. Zachęcamy do przekazywania 1% na rzecz INPRIS. Uzyskaliśmy status OPP i możemy już zbierać środki w ramach odpisu 1% podatku PIT. Na jakie działania przeznaczymy datek z 1%?

Spotkanie z USAID

8 kwietnia 2022. Dr Krzysztof Riedl, członek Zarządu INPRIS spotkał się z przedstawicielką USAID (United States Agency for International Development) – panią Ellen Seats, która w ramach USAID Central Europe Program odbyła rozmowy z licznymi instytucjami i organizacjami pozarządowymi w Polsce. W spotkaniu wzięła również udział dr Emilia Sulek (University of Fribourg), która towarzyszy Pani Ellen Seats w trakcie pobytu w Polsce.

1% dla INPRIS. Przybliżamy prawo ludziom. Uczymy prawa przyjaznym językiem.

5 kwietnia 2022. Zachęcamy do przekazywania 1% na rzecz INPRIS. Uzyskaliśmy status OPP i możemy już zbierać środki w ramach odpisu 1% podatku PIT. Jakie działania wesprze datek z 1%?

Wolontariusze w sądach – ukraińskie doświadczenie dla polskiego wymiaru sprawiedliwości

3 kwietnia 2022. Zapraszamy na spotkanie on-line w dniu 6 kwietnia w godz. 11.00 - 13.00.

Nasz człowiek w Toskanii

28 marca 2022. Są w tej chwili rzeczy zdecydowanie ważniejsze, ale chcemy się czymś pochwalić - Jarosław Gwizdak (Członek Zarządu INPRIS) – od początku lutego 2022 r. przebywa we Florencji jako Policy Leader Fellow.