INPRIS to think tank prawniczy.

Infografik ciąg dalszy

23 listopada 2022. Prezentujemy kolejne infografiki dotyczące bezpieczeństwa finansowego w internecie.

Tym razem prezentujemy infografiki dotyczące podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zakupów w internecie oraz gdzie szukać wiedzy i pomocy w sprawach związanych z bezpieczeństwem cyfrowym.

Z infografikami można zapoznać się klikając na wybraną link:

Handel w internecie

Gdzie szukać pomocy

Nad przygotowaniem infografik pracuje zespół: prawników związanych z INRPIS (dr Krzysztof Riedl i Grzegorz Wiaderek) oraz studio graficzne StoryVisio specjalizujące się w tworzeniu infografik i identyfikacji wizualnej (dr Magdalena Małczyńska-Umeda, odpowiedzialna za kreacje graficzne i Sunniva Szczepanowska-Lay, która przygotowuje scenariusze infografik i dba o ich poprawność językową.

Z infografikami prezentującymi poszczególne przestępstwa finansowe (phishing, vishing, spoofing oraz sniffing) można zapoznać się pod tym linkiem.

Z infografikami dotyczących zgłoszenia przestępstwa oszustwa finansowego oraz prawach osoby zgłaszającej przestępstwo można zapoznać się pod tym linkiem.

W ramach projektu współpracuje z nami grupa uczniów z XXVII Liceum im. T. Czackiego w Warszawie: Aleksandra Łukasiak, Tymon Pikuła, Julia Siwiec i Łukasz Wiaderek.

Realizacja projektu jest możliwa dzięki dofinansowaniu Fundacji Santander.