INPRIS to think tank prawniczy.

#PoTwojejStronie

23 listopada 2019. Przedstawiamy efekty programu Inkubator INPRIS edycji 2018/2019! Studentki i studenci przygotowali kampanię społeczną #PoTwojejStronie w postaci zbioru plakatów-infografik, mającą na celu przybliżenie obywatelom znaczenia sądów w ich codziennym życiu.

Składa się ona z ośmiu plakatów-infografik, prezentujących w prostych słowach ważne społecznie orzeczenia, w których sądy stanęły po stronie obywateli. Kampania prowadzona jest pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Obywatelskich dra hab. Adama Bodnara. Więcej na temat kampanii i Inkubatora oraz plakaty można znaleźć pod tym adresem: www.inpris.pl/inkubator

Serdecznie zachęcamy do udostępniania i wykorzystywania przygotowanych plakatów. W przeciągu najbliższych tygodni plakaty zostaną rozwieszone w wybranych warszawskich kawiarniach, restauracjach, bibliotekach, uczelniach. Jeżeli ktoś chciałby rozwiesić plakaty w swojej miejscowości to zapraszamy do kontaktu – chętnie prześlemy plik z plakatami do wydrukowania!

Autorzy plakatów: Antonina Dębska, Eliza Drogosz, Nicole Jung, Franciszek Koszelnik, Małgorzata Kowalska, Artur Leśniak, Michalina Poławska, Jakub Szewczak, Maciej Zielepucha.

Całość koordynował Krzysztof Riedl.

Program sfinansowano z środków Fundacji im. Stefana Batorego.