Archiwum

Zrealizowane przedsięwzięcia INPRIS

 • Projekt konstytucyjny
  W ramach projektu powstały raporty i rekomendacje dotyczących wykonywania wyroków Trybunału Konstytucyjnego, wizerunku Trybunału oraz procedury wyboru sędziów Trybunału.

 • Think Tanki Prawnicze
  W ramach grantu Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe organizujemy naszą działalność i opracowujemy raport o roli prawniczych think tanków w Polsce i zagranicą.

 • INPRIS Water Negotiation Project
  INPRIS Water Project był grą, w której uczestnicy symulowali negocjacje dotyczące dystrybucji zasobów wodnych dzielonych między Izraelem, Jordanią i Palestyną. Prawną podstawą negocjacji był system handlu uprawnieniami do emisji utworzony na podstawie protokołu z Kioto. Uczestnikami programu byli studenci Szkoły Głównej Handlowej oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Nasze projekty w innych organizacjach

 • citations.pl
  Jak cytować polskie prawo po angielsku? Można to sprawdzić w zunifikowanym systemie cytowania polskich źródeł (np. Konstytucji, kodeksów i innych ustaw, orzecznictwa, literatury). Produkt przeznaczony dla autorów piszacych na temat polskiego prawa po angielsku. Twórcami citations.pl są profesorowie i studenci Szkoły Prawa Amerykańskiego UJ.

 • Programy Negocjacyjne w Szkole Prawa Amerykańskiego UJ
  Trzy programy negocjacyjne w Szkole Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studenci negocjowali umowę M&A, umowę koalicyjną rządu izraelskiego oraz umowę wdrożeniową systemu IT. Pod odnośnikiem można znaleźć opis oraz materiały z programów.